Schoolwerk tijdens de bevalling

Beste ouders, Hieronder vindt u links om contact op te nemen met leerkrachten en / of om schoolwerk voor uw kinderen te downloaden.

Bij problemen nodigen wij u uit om contact met ons op te nemen

- telefonisch op 02.537.78.51

- per e-mail op ifmfondamental@gmail.com

- per sms naar 0491.15.28.49 (bel dit nummer niet)

Daarnaast moet u er meer over weten.

Heeft u een kinderdagverblijf nodig voor uw kind? Laat het ons tenminste een dag ervoor weten via 02.537.78.51 => 1 fundamenteel => 1 secretariaat / directie

Daarnaast moet u er meer over weten.

Hulp nodig? info hier

VOOR ALLE LEEFTIJDEN

Daarnaast moet u er meer over weten.

DIY-activiteiten, ontdekkingen, dansen, kookrecepten ... door hier te klikken (bestand 1) of door hier te klikken (bestand 2)

Daarnaast moet u er meer over weten.

RELIGIE - religieuze training voor jong en oud ... door hier te klikken

Daarnaast moet u er meer over weten.

Daarnaast moet u er meer over weten.

Daarnaast moet u er meer over weten.

VOOR KINDERGARTEN KINDEREN

Daarnaast moet u er meer over weten.

Activiteiten (M1 - M2 - M3) voor kleuters door hier te klikken

Daarnaast moet u er meer over weten.

M2 / 3 Madame Brigitte ( classe.lesenfantsdelaforet@gmail.com ) => te vinden op Facebook

M2 / 3 Madame Céline ( classe.lesenfantsdelaforet@gmail.com ) => te vinden op Facebook

Daarnaast moet u er meer over weten.

Daarnaast moet u er meer over weten.

Daarnaast moet u er meer over weten.

Daarnaast moet u er meer over weten.

VOOR ELEMENTAIRE KINDEREN

Daarnaast moet u er meer over weten.

P1A Monsieur David ( david@ifmfondamental.be ) => vind zijn klas hier online

Daarnaast moet u er meer over weten.

P1B Madame Aurélie ( aurelie@ifmfondamental.be ) => te vinden op de Facebook- pagina

Daarnaast moet u er meer over weten.

P1C Madame Céline ( celine@ifmfondamental.be ) => werk om te downloaden door hier te klikken

Daarnaast moet u er meer over weten.

Daarnaast moet u er meer over weten.

P2A Madame Christelle ( christelle@ifmfondamental.be ) => te vinden op de Facebook- pagina

Daarnaast moet u er meer over weten.

P2B Monsieur Sylvain ( sylvain@ifmfondamental.be ) => te vinden op de Facebook- pagina

Daarnaast moet u er meer over weten.

Daarnaast moet u er meer over weten.

P3A Madame Suzanne ( suzanne@ifmfondamental.be ) => te vinden op de Facebook- pagina

Daarnaast moet u er meer over weten.

P3B Madame Nathalie ( nathalie@ifmfondamental.be ) => te vinden op de Facebookpagina

Daarnaast moet u er meer over weten.

Daarnaast moet u er meer over weten.

P4A Madame Marie ( marie@ifmfondamental.be ) => vind haar klas hier online

Daarnaast moet u er meer over weten.

P4B Monsieur Laurent ( laurent@ifmfondamental.be ) => vind zijn klas hier online

Daarnaast moet u er meer over weten.

Daarnaast moet u er meer over weten.

P5A Madame Gaëlle ( gaelle@ifmfondamental.be ) => te vinden op de Facebook- pagina => op het Youtube- kanaal

Daarnaast moet u er meer over weten.

P5B Madame Marjorie ( marjorie@ifmfondamental.be ) => te vinden op de Facebook- pagina => op het Youtube- kanaal

Daarnaast moet u er meer over weten.

Daarnaast moet u er meer over weten.

P6A Madame Laure ( laure@ifmfondamental.be ) => te vinden op de Facebookpagina

Daarnaast moet u er meer over weten.

P6B Madame Anne ( anne@ifmfondamental.be ) => te vinden op de Facebook- pagina => op het Youtube- kanaal

Daarnaast moet u er meer over weten.

Daarnaast moet u er meer over weten.

Daarnaast moet u er meer over weten.

Daarnaast moet u er meer over weten.

Daarnaast moet u er meer over weten.

Naar de IFM SECUNDAIRE huiswerkpagina